حوزه فعالیت مجیدی در امور حقوقی، کیفری و خانوادگی شامل:

چگونه وکیل خوب مشهدی پیدا کنیم؟

برای اینکه سردرگم نشوید باید ویژگی های یک وکیل خوب در مشهد را بشناسید، یعنی زمانی در انتخاب وکیل موفق خواهید بود که با ویژگی های بهترین وکیل آشنا شوید. وکالت در لغت به معنای واگذاری است و در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که بر اساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری وکالت می کند. یک وکیل خوب باید در کار خود صادق باشد و نسبت به موکل خود امین و قابل اعتماد باشد و رفتار عالی و نیکو داشته باشد. برای اینکه موکل با خیالی آسوده وکیل انتخاب کند و از موفقیت پرونده خود مطمئن باشد، باید وکیلی را انتخاب کند که در کار خود متخصص باشد و وجدان کاری و تعهد نسبت به موکل خود داشته باشد. مشهد یکی از شهرهایی است که بهترین وکلا را دارد و یافتن یک وکیل خوب کار سختی نیست.

تیم تخصصی ابراهیمی مهر

او سابقه حقوقی درخشانی دارد و شما مشهدی های عزیز می توانید با خیال راحت به دعاوی حقوقی (الزام تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قرارداد، اثبات بیع یا قرارداد، ابطال رای داوری، تقسیم بندی) رسیدگی کنید. زمین و عنداللزوم فروش آن (ارث)، تقسیم اموال مشاع، مطالبه چک و سفته، تحریر وراثت، اعتراض اجرائی ثالث، پرونده های مربوط به دعاوی شرکتی و…) دعاوی کیفری؛ (قتل، آدم ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، موارد چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانوادگی (طلاق متقابل در مشهد و سایر امور خانوادگی) سید عاطفه مجیدی، تهران

سیده عاطفه مجیدی تهران،

وکیل دادگستری با مدرک لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، فعالیت وکالت خود را از سال 1393 در تهران و مشهد آغاز کرده است. در کنکور سراسری لیسانس در سال 1384 تحصیل در رشته حقوق را در دانشگاه دولتی اصفهان آغاز کرد و بلافاصله پس از گذراندن دوره کارشناسی و پس از کسب رتبه 29 در کنکور سراسری در سال 1390 در رشته حقوق بین الملل به ادامه تحصیل پرداخت. دانشگاه شهید بهشتی تهران. وی پس از قبولی در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز با شرکت در آزمون کسب رتبه پایه قاضی موفق به کسب رتبه 1 آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری استان یزد در سال 1394 گردید که یقیناً خانم مجیدی با چنین رزومه علمی و دانش حقوقی یکی از وکلای متخصص و نمونه در مشهد است.

حوزه فعالیت مجیدی در امور حقوقی، کیفری و خانوادگی شامل:

پرونده های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، مشروبات الکلی، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر، مال غیر و…)

موارد حقوقی مانند (چک، سفته، جبران خسارت تصرف، تخلیه و معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال یا فسخ قرارداد یا اسناد رسمی، مطالبات بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مربوط به ارث و…)

موارد خانوادگی شامل: (ترک، مهریه، تمکین، نفقه همسر و فرزند، نفقه در دوران عقد، طلاق توافقی، طلاق زن یا شوهر، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزندان، الزام به ثبت ازدواج و غیره).

ابوالفضل علیزاده مقدم – وکیل مشهد

3) ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و در بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان وکیل برتر مشهد شناخته شود و در قبال آن مسئولیت پذیر باشد. مشتریان او وکیل علیزاده مقدم از ابتدای فعالیت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته است و به یقین می توان گفت بهترین فعالیت حرفه ای را در کار وکالت در شهر مشهد داشته است. است:

پرونده های کیفری با موضوعات (جرایم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

موارد حقوقی شامل: (چک، سفته، جبران خسارت تصرف، تخلیه و معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال یا فسخ قرارداد یا اسناد رسمی، مطالبات بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال تصمیم داوری و دعاوی مربوط به ارث و غیره)

موارد ملکی مانند: ( الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به واگذاری ملک، الزام به اخذ گزارش مجمع جداگانه، فسخ قرارداد، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، فروش مال مشاع، تخلیه ملک تجاری. ، دعوی تعدیل اجاره بها و …)

پرونده های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و تخصصی شامل: (ترک، مهریه، تمکین، نفقه همسر و فرزند، نفقه ایام عقد، طلاق توافقی، طلاق زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزندان، الزام. ثبت ازدواج و…)

امور ثبت شرکت و امور مربوط به ایرانیان خارج از کشور که در ایران به وکیل نیاز دارند

دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و امور جنایی